شبستر از زاویه ای دیگر (SHABESTAR)

قبول مسئولیت نوشته ها کافی نیست. اهل قلم در قبال تمام چیزهایی که باید می نوشتند ، اما به هر دلیل ننوشته اند نیز مسئولند

شبستر از زاویه ای دیگر (SHABESTAR)

قبول مسئولیت نوشته ها کافی نیست. اهل قلم در قبال تمام چیزهایی که باید می نوشتند ، اما به هر دلیل ننوشته اند نیز مسئولند

شبستر از زاویه ای دیگر (SHABESTAR)

این وبلاگ کاملا شخصی بوده و وابستگی به هیچ حزب - گروه - ارگان - NGO - نهاد دولتی یا خصوصی و یا تشکلهای سیاسی و اجتماعی ندارد. وامدار هیچ جریان سیاسی و غیر سیاسی نبوده و مسئولیت مطالب نوشته شده را بعهده میگیرد . چنانچه فردی به عنوان یا محتوای مطلبی اعتراض داشته باشد ، نویسنده متعهد است اعتراض وی را (چنانچه خلاف ادب و عرف و هنجارهای جامعه نباشد) در ذیل همان مطلب درج نماید .

آخرین نظرات
  • ۲۲ مهر ۹۹، ۱۶:۴۸ - محمد مانی
    ۱۹۷😎

ویژگی‌های یک مجری انتخاباتی / طنز


اولین ویژگی‌ای که یک مجری برنامه‌ی انتخاباتی تلویزیون باید داشته باشد، این است که بداند او نماینده‌ی رسانه‌ی ملی است و اگر نداند بحث ۱+۵ مربوط به دوره‌ی آقای روحانی نیست، برای کل سازمان صدا و سیما بد می‌شود!

دومین ویژگی‌ای که یک مجری برنامه‌ی انتخاباتی تلویزیون باید داشته باشد، این است که تاریخ سیاسی مملکت خویش را خوب بداند و دست‌کم بداند در ۱۰ سال گذشته چه اتفاقاتی در کشورش افتاده است! مثلا بداند ۱+۵ از کی در بحث هسته‌یی مطرح شد و ما در دروه‌ی صفوی نیروگاه برق نداشته‌ایم و از این چیزها!

سومین ویژگی‌ای که یک مجری برنامه‌ی انتخاباتی تلویزیون باید داشته باشد، این است که گاهی میان سر تکان دادن‌ها و لبخند‌ زدن‌ها حرف هم بزند!

چهارمین ویژگی‌ای که یک مجری برنامه‌ی انتخاباتی تلویزیون باید داشته باشد، این است که خودش از خودش تحلیل داشته باشد و هر چه از توی گوشی می‌شنود، تکرار نکند.

پنجمین ویژگی‌ای که یک مجری برنامه‌ی انتخاباتی تلویزیون باید داشته باشد، این است که وقتی با پرسش: «شما آن زمان کجا بودید؟» مواجه شد، بداند این یک پرسش است و نباید لبخند بزند، باید پاسخ بدهد!

ششمین ویژگی‌ای که یک مجری برنامه‌ی انتخاباتی تلویزیون باید داشته باشد، این است که وقتی یک نفر تلویزیون را نقد می‌کند، مجری از رسانه‌ای که در آن کار می‌کند، دفاع کند؛ نه این‌که بخندد.

هفتمین ویژگی‌ای که یک مجری برنامه‌ی انتخاباتی تلویزیون این است که برخی از کتاب‌ها را زیاد بخواند، مثلا سه مرتبه، چون شاید دو مرتبه کفایت نکند.

هشتمین ویژگی‌ای که یک مجری برنامه‌ی انتخاباتی تلویزیون باید داشته باشد، این است که مدیرانی داشته باشد که اگر کسی بهتر از او در کشور هست، او را برای مجری‌گری برنامه‌ی انتخاباتی تلویزیون انتخاب نکنند.

نظرات  (۱)

آقای راضی ؟

این پست سخن روز رو که من بهش خیلی علاقمندم البته فک کنم خییییییییلی های دیگه هم بهش علاقمندند میشه یطوری بیارین  تو بخش خانه؟ که هروقت سایت  بازشه اونم بشه دید؟ آخه به آدم یه جورایی انرژی مثبت میده...

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">