شبستر از زاویه ای دیگر (SHABESTAR)

قبول مسئولیت نوشته ها کافی نیست. اهل قلم در قبال تمام چیزهایی که باید می نوشتند ، اما به هر دلیل ننوشته اند نیز مسئولند

شبستر از زاویه ای دیگر (SHABESTAR)

قبول مسئولیت نوشته ها کافی نیست. اهل قلم در قبال تمام چیزهایی که باید می نوشتند ، اما به هر دلیل ننوشته اند نیز مسئولند

شبستر از زاویه ای دیگر (SHABESTAR)

این وبلاگ کاملا شخصی بوده و وابستگی به هیچ حزب - گروه - ارگان - NGO - نهاد دولتی یا خصوصی و یا تشکلهای سیاسی و اجتماعی ندارد. وامدار هیچ جریان سیاسی و غیر سیاسی نبوده و مسئولیت مطالب نوشته شده را بعهده میگیرد . چنانچه فردی به عنوان یا محتوای مطلبی اعتراض داشته باشد ، نویسنده متعهد است اعتراض وی را (چنانچه خلاف ادب و عرف و هنجارهای جامعه نباشد) در ذیل همان مطلب درج نماید .

آخرین نظرات
  • ۲۲ مهر ۹۹، ۱۶:۴۸ - محمد مانی
    ۱۹۷😎

سلام

بنری در حد و اندازه ی (این هوا) چندی پیش در مرکز شهر نصب شده بود که باعث شد تا باز هم شیر اطمینان  جو گیری شهرستان بترکد و صدای سوت اخطارش بلند شود .از آنجائیکه کاملا مطمئنم به خواندن متون بلند و مقالات طولانی عادت ندارید ، بسیار خلاصه چند سوال که ذهن حقیر را درگیر کرده بود مطرح میکنم. پیشاپیش اعلام می شود که طبق روال سنوات ماضی ! انتظار جواب هم نداریم و عزیزان مسئول ذهن مبارک را آشفته نفرمایند ، طرح سوالات صرفا بخاطر رفع بیکاری بوده است !


1 - اول از همه اون کلمه ی استاد !

این دوست عزیز که به جهت اینکه ریا نشود تصویر کاملشان درج نشده است لطفا بفرمایند که در کدام دانشگاه یا دانشکده یا موسسه ی آموزش عالی به تدریس اشتغال دارند یا عضو هیات علمی کدامیک از موسسات فوق هستند که به ایشان لقب استاد داده شده ؟ شاید جدیدا دبیران آموزش و پرورش هم استاد شده اند و ما بی خبریم ؟2 - واقعا شما هم فکر میکنید انتخاب یک نفر از میان چند نفر معدود نشانه ی قابلیت و لیاقت و کار آمدی است؟ البته حقیر شناختی از این بزرگوار ندارم و شاید به واقع هم چنین بوده باشد اما واقعیت اینست که در اکثر پستهای اداری ، درجه ی بالا الزاما به منزله ی این صفاتی که شمرده اند نیست ! و نمونه ی زنده اش را در برخی ادارات شهرستان هم میتوان مشاهده کرد !3 - اگر ممکن است آن عده ای که این بنر را نصب کرده اند تشریف بیاورند و چند سطری در مورد خدمات صادقانه و بیشماری که این دوست عزیز سر منشاء آن بوده اند (البته بغیر از شرکت در جلسات و مراسم افتتاح و صد البته انتخابات !) برای امت قلیل که شناختی از این برادر ندارند توضیح بدهند که مزید تشکر و امتنان بشود ؟4 - و چیزی که بقول تلگرامی ها منو کشته ! اون عبارت آخری است : (جمع کثیری از اهالی شهرستان شبستر)

بنده فکر میکردم از اوضاع و احوال سیاسی زمان به دور هستم و شروع به پرس و جو کردم . از حدود صد نفری که از مردم همین شهر آمار گرفتم حتی یکنفرشان هم جزو آن جمعیت کثیر نبودند که برای ایشان بنر زده اند . اگر ممکن است ما جمع قلیل دوست داریم بدانیم :


- آیا ایشان میتوانند نام سفارش دهنده ی بنر و پرداخت کننده ی هزینه ی آن را جهت تنویر افکار عمومی منتشر بفرمایند تا ما هم نماینده ی جمع کثیر خودمان را بشناسیم ؟


- اصلا می شود بگویند این جمع کثیر از چه قشری هستند و این جمع کثیر در کجا جمع شده اند و چنین تصمیمی گرفته اند و صورتجلسه اش کجاست ؟


- می شود بگویند جمع کثیر کلا به جمع چند نفری گفته می شود؟


- می شود بگویند که .......


نه نمی شود ! میدانم ! ما هم چیزی نگفتیم که


اصلا مخلص جمع کثیر هم هستیم !

نظرات  (۱۸)

بی خیال بابا ایشان اگه مرده بیاد توضیح بده اون 8 رای رو چطور جمع کرده و قضیه شام قبل از روز انتخابات و هدایاش چی بوده به هر حال عصر عصر ارتباطاته و شاید مسئولین بخوان مردم و چی فرض کنند ولی مردم دو ثانیه بعد از هر رخدادی اونو میفهمن و میخونن و می دونن
۰۳ آذر ۹۴ ، ۱۷:۴۲ یکی از جمع قلیل
سلام. خود متن نوشته شده هم یک پایش می لنگد.

"امید است این انتخاب ..... اثرات ارزشمندی ..... باشد" از لحاظ معنایی فاقد اسلوب لازم است. شاید دوستان جاقایی ما باشند.
جاقا: جمعی از اقشار آسیب پذیر 
آقای ... تو خود شهر وایقان هم محبوبیت ندارند چه برسد به شهرستان !!! در مورد خدمات صادقانه به عنوان یک جوان وایقانی بسیار علاقه مند هستم ببینم چه خدمتی به شهر وایقان کرده اند تا برسد به شهرستان.  متاسفانه عمکرد این دوره شورا و شهردار وایقان بسیار نامطلوب بوده و نارضایتی نسبی از عملکرد آنها در بین توده مردم وجود دارد. حرفای زیادی در مورد ایشون برای گفتن وجود داره اما ما محکوم به خودسانسوری هستیم...
استاااااااااااااااااااااااااااااااااد
حمید آقا یه بنر هم زدن جلوی فرمانداری که اگه اون رو ببینین متوجه میشین که این عده کثیر دقیقا کیان

تو مملکت کم نداریم از این جمع های دو سه نفره که خودشون رو نماینده  همه مردم میدونن

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
دو سه روز دیگه که موقع ثبت نام کاندیداهای نمایندگی مجلسه دلیل این استاد گفتن ها و جمع کثیر مشخص میشه حمید خان . امیدوارم اون روز شورای نگهبان و نمایندگانش در شهرمون به این مسئله هم توجه کنند که آیا هزینه کردن از مردم شهرستان شبستر برای این کار قانونی بوده یا خیر؟

گذشت اون دوران دیگه استااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد

البته به نوعی وقتی اینهایی رو که شوق خدمت ! و تقاضاهای مکرر مردمی !!!!! وادارشون میکنه که بیان و وارد این عرصه بشن رو میبینم دلم میسوزه و نا خود آگاه یاد این شعر می افتم :

اوندا کی اولاد وطن خامیدی ............ آخ نجه کف چکملی ایامیدی
حمید خان حالا که به وایقان گیر دادی یه تصویر دیدم واقعا جای گیر دادنت رو داره و من بدون شرح فقط میفرستم و مطمئن هستم خودت خوب میدونی واسش چی و چطوری بنویسی فقط مایه تاسفه که چنین اساتیدی چنان شورا و شهرداری ایجاد کنند که چنین کاری نماید متاسفم
این تصویر رو در ورودی شهر و دم پل می تونید مشاهده بفرمایید :
http://www.axgig.com/images/07650381108260599170.jpg
این شهر مجهز به دوربین مدار بسته می‌باشد. خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
داداش کجا رو گرفتی !!!!!!!!!!!
آقا برا نمایندگی حاضر شده !!!!!!!!!!!!!!
با سلام خدمت دوست وبلاگ نویس امیدوارم انعکاس دهید . اینکه این کار با چه هدفی انجام می شود جای بحث دارد اما نوشتن ا مطالب جناب عالی نیزمی تواند جای بحث داشته باشد 1- ایشان به عنوان شورای شهر وایقان قابل احترام می باشند چون در انتخابات رای آوردند پس باید احترام گذاشت به رای مردم وایقان 2- در شورای شهرستان هم بر اساس رای گیری رئیس شورا شده اند نه انتصابی پس باید احترام گذاشت به رای شوراهای منطقه  3- اینکه ایشان استاد هستند یا نه باید به عملکرد نگاه کرد تدریس یک نفر در دانشگاه معیاری نمی شودکه لقب استاد به اون داد،که با توجه به کیفیت دانشگاههای منطقه به نظر می رسد مدارس ما به لحاظ علمی بهتر از دانشگاهها کیفیت دارند. اما دوست بنده، شما فکری به انتصابات بکنید نه انتخابات که انتخابات چه درست یا غلط توسط مردم انجام می گیرد اما انتصابات توسط دوستان که در شب نشینی ها حکم ریاست می گیرند . اما در آخر بنده به عنوان یک نفر از منطقه (نه وایقان) از این انتخاب خشنود هستم و تبریک می گویم به ایشان و شهر وایقان .ایام به کام
۱۵ آذر ۹۴ ، ۱۵:۴۰ یک بنده خدا
بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
سلام .
جناب حمیدخان .
راستش من سال هاست دلم از ایشون سخت آزرده شده .
حوالی سال 86-87

ایشون ****** **** ***** ** سر تعریف چند نفر از من ، برداشته بود پشت سرم توهین کرده بود ** *** ********* * که آن بزرگواران هم جوابش رو داده بودند.

به خدا سوگند ، الان سالهاست از اون مساله میگذره .
اما واگذارش کردم به خدا .
خدا جواب آدما رو به وقتش خودش بر اساس سیستم این طبیعت و دنیا ، میده .

امروز این پست و کامنت ها رو دیدم  اونم به شکل کاملا اتفاقی ، شاید باورتون نشه 
سردرد گرفتم ، یهو پرت شدم به سال ها پیش .

آرزوی شفاعت دارم برای همه هموطنانم.

ممنون از مطالب و وقتی که برای مدیریت محتوای اینجا میکشین.

روزگارتان شیرین باد .اگر این کار استفاده ابزاری از موقعیت و امکانات دولتی برای تبلیغ نیست پس اسمش چیست ؟
اگر هم نهاد های نظارتی در این مورد چشمشان را بسته اند مردم بیدارند و در انتخابات اسفندماه پاسخی شایسته خواهند داد
قابل توجه برخی دوستان ایشان از شورا استعفا نداده و در نتیجه قانونا نمی تونه واسه انتخابات مجلس ثبت نام بکنه
۱۶ آذر ۹۴ ، ۱۶:۲۱ آشنای قدیمی
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیر وبلاگ
بازم میگم کارت درسته حمیدخان...از نه دل داری حرف میزنی.متاسفم که نظرات بیشتری نمیدم.این روزها خیلی خیلی سرم شلوغه.
یا علی
۲۶ آذر ۹۴ ، ۰۹:۰۰ روابط عمومی شهرداری صوفیان
با سلام
به اطلاع فعالان گرامی در عرصه رسانه می رساند پایگاه جدید اطلاع رسانی شهرداری و شورای اسلامی شهر صوفیان به آدرس sufiyan.ir راه اندازی شد .

اینارو ول کن !!!
از دورخیز شهرداری شبستر برای کفپوش سازی بلوار اونم داخلش رو بگید که صرفا برای اشتغال زایی کارخانه قطعات بتنی !!!! انجام میشه 
وقتی یه جایی پیاده روها کفپوش و حتی آسفالت نیستن چه معنی میده داخل بلوار کفپوش بشه!!؟؟؟؟
۱۹ دی ۹۴ ، ۱۲:۰۸ کی به کیه ؟
بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
اه بابا کی به کیه ؟
بهتره یکی یاداوری کنه ستاد موسوی تو 88 کجا بود و رییس و پادوها کیا بودن ؟
یادتون نیست ؟ اتوبوس اتوبوس جونا رو کشیدن تبریز
من بگم شبستر خ ******** پشت ب*** ***

یه نظری هم بکنیم به رییس ستاد اقای روحانی که الان هم انگار ** **** *****
به نظرتون آشنا نیست ؟ مگه تو ستاد موسوی نبود چرا اومد ستاد روحانی ؟

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">