شبستر از زاویه ای دیگر (SHABESTAR)

قبول مسئولیت نوشته ها کافی نیست. اهل قلم در قبال تمام چیزهایی که باید می نوشتند ، اما به هر دلیل ننوشته اند نیز مسئولند

شبستر از زاویه ای دیگر (SHABESTAR)

قبول مسئولیت نوشته ها کافی نیست. اهل قلم در قبال تمام چیزهایی که باید می نوشتند ، اما به هر دلیل ننوشته اند نیز مسئولند

شبستر از زاویه ای دیگر (SHABESTAR)

این وبلاگ کاملا شخصی بوده و وابستگی به هیچ حزب - گروه - ارگان - NGO - نهاد دولتی یا خصوصی و یا تشکلهای سیاسی و اجتماعی ندارد. وامدار هیچ جریان سیاسی و غیر سیاسی نبوده و مسئولیت مطالب نوشته شده را بعهده میگیرد . چنانچه فردی به عنوان یا محتوای مطلبی اعتراض داشته باشد ، نویسنده متعهد است اعتراض وی را (چنانچه خلاف ادب و عرف و هنجارهای جامعه نباشد) در ذیل همان مطلب درج نماید .

آخرین نظرات
  • ۲۲ مهر ۹۹، ۱۶:۴۸ - محمد مانی
    ۱۹۷😎
از من به شما نصحیت این روزها در خیابان که تردد می کنید حتما آدامسی، سقز معطری چیزی در دهانتان بیاندازید وگرنه حساب و کتابتان با آگاهی و شلاق و این مقولات است.

عارضم خدمت شما که این خانم والده ما دیروز برای خرید لوازم تهیه اشکنه به میدان تره و بار رفته بود که یک دفعه از کلانتری محل تماس گرفتند و گفتند خانم والده شما به جرم عرق خوری بازداشت شدند و باید به همراه یک سند منگوله دار به کلانتری برویم.

ما را می گویی! گفتیم حتما سر کارمان گذاشته اند، خانم والده ما را چه به عرق خوری! رفتیم کلانتری و دیدیم بعله! حاج خانم تسبیح به دست نشسته اند و لام تا کام حرف نمی‌زنند.
هر چه گفتیم جناب سروان این خانم والده ما چندین دهه است که کوکاکولا هم لب نزده است عرق کجا بود؟
گفت: خودتان بروید نزدیک ببینید. رفتیم جلوتر دیدیم اوه اوه اوه! بوی الکل از دهان خانم والده از چند فرسخی می‌آید.
هاج و واج مانده بودیم و خلاصه با مساعدت جناب سروان این دفعه را به حرمت موی سفید حاج خانم رضایت دادند و آمدیم بیرون! در راه برگشت داخل تاکسی بودیم و مشغول بازجویی از خانم والده که با کی نشسته است؟ و چه قدر خورده است؟ و از کی شروع کرده است؟ که یک دفعه اخبار رادیو از آغاز خط تولید بنزین با ۳۵ درصد متانول با حضور رستم قاسمی وزیر نفت خبر داد.
کارشناسان هم هشدار داده‌اند که بخار متصاعد شده از الکل متانول در هوا به شدت سمی بوده و علاوه بر صدمات ریوی، ممکن است باعث کوری چشم شود. تازه دو زاری‌مان افتاد که ماجرا از چه قرار است و این خانم والده ما بنده خدا فقط یک ساعتی در هوای آزاد نفس کشیده و ریه هایش مملو از متانول شده و سر از کلانتری در آورده است!
حالا این حاج خانم ما سن و سالی ازشان گذشته است و جناب سروان بی خیال شدند اما شما خیلی مراقب خودتان باشید که ۸۰ تا شلاق رو شاخش است و تازه اگر سه باز تکرار شود زبانم لال تشریف می برید بالای چهارپایه و پایین آمدنتان با دست خودتان نیست.
از ما گفتن بود...

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">