شبستر از زاویه ای دیگر (SHABESTAR)

قبول مسئولیت نوشته ها کافی نیست. اهل قلم در قبال تمام چیزهایی که باید می نوشتند ، اما به هر دلیل ننوشته اند نیز مسئولند

شبستر از زاویه ای دیگر (SHABESTAR)

قبول مسئولیت نوشته ها کافی نیست. اهل قلم در قبال تمام چیزهایی که باید می نوشتند ، اما به هر دلیل ننوشته اند نیز مسئولند

شبستر از زاویه ای دیگر (SHABESTAR)

این وبلاگ کاملا شخصی بوده و وابستگی به هیچ حزب - گروه - ارگان - NGO - نهاد دولتی یا خصوصی و یا تشکلهای سیاسی و اجتماعی ندارد. وامدار هیچ جریان سیاسی و غیر سیاسی نبوده و مسئولیت مطالب نوشته شده را بعهده میگیرد . چنانچه فردی به عنوان یا محتوای مطلبی اعتراض داشته باشد ، نویسنده متعهد است اعتراض وی را (چنانچه خلاف ادب و عرف و هنجارهای جامعه نباشد) در ذیل همان مطلب درج نماید .

آخرین نظرات
  • ۲۲ مهر ۹۹، ۱۶:۴۸ - محمد مانی
    ۱۹۷😎

سلام

شاید تیتر این مطلب زیاد به مذاق عزیزانی که برای انتخابات کاندید شده بودند خوش نیاید و با الفاظ مختلف سعی شود که عبارت تلطیف شده و نرم تری جایگزین آن شود اما بدون تعارف و پرده پوشی باید قبول کنیم و قبول کنید که شما در انتخاباتی که انجام شد و هدفتان اول شدن بود ، باخته اید یا به عبارت ساده تر شکست خورده اید. اگر جرات هضم این مطلب و روبرو شدن با حقیقت را دارید که به خواندن ادامه دهید در غیر اینصورت تلاش مجدد و بی ثمری را برای انتخابات دور بعد به همین سبک و سیاق فعلی آغاز بفرمائید و از ادامه مقاله صرف نظر نمایید.


این مطلب در خصوص انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شبستر است و دوستانی که از جای دیگری مهمان وبلاگ هستند میتوانند نخوانند !


مقاله کمی طولانی است . اگر شما هم از آن دسته دوستان هستید که حوصله خواندن پست های تلگرامی بیشتر از سه سطر را ندارند ، مطمئنا خواندن این مطالب حوصله تان را سر خواهد برد ! بی خیال شوید !


انتخابات تمام شد و کار انتخاب نماینده در این حوزه به دور دوم کشید . کاندیداهایی که خود را برای جشن پیروزی آماده کرده بودند با شکستی مایوس کننده مواجه شدند . اما چرا ؟

یکی از مهمترین دلائل ، (خود شیفتگی بسیار شدید یا بقول باسواد ها نارسیسم) بعضی از عزیزان بود . تقریبا تمام کاندیداها ادعا کردند که خودشان نمی خواستند و بنا بر احساس تکلیف و شوق خدمت و ..... مهمتر از همه بخاطر دعوت آحاد کثیر ! مردم پا در این عرصه گذاشتند. بینی و بین الله بگویید ، واقعا همینطور بود؟؟ چیزی که ما تصور میکنیم این است که بغیر از اهالی محترم منزل (آنهم احتمالا) ، کسی به شما اصرار نکرده است. جالبتر این است که برخی دوستان کاندیدا ، ادعا کردند که آحاد کثیر مردم شریف ! به درب منزلشان رفته و به زور ایشان را متقاعد کرده اند و خود را با موقعیت حضرت علی (ع) در قبول مقام خلافت همطراز دانسته اند !


عامل دیگر شکست شما عزیزان ، عدم درک صحیح از موقعیت شهرستان بود. در شهرهایی مانند تهران ، مردم به این دلیل به لیست فلان و اعتلاف بهمان رای میدهند که امکان شناخت تک تک  کاندیدا ها وجود ندارد. اما در این شهرستان ، مردم تقریبا از صفر تا صد همه کاندیدا ها را می دانند و نیازی به لیست نبود ! اشتباه برخی کاندیدا ها در تلاشی بیفایده برای چسبیدن به یک لیست مشخص و ادعاهایی مانند اعتلاف و کناره گیری به نفع نفر یا جریان خاص دیگر، متاسفانه نتیجه ای بر عکس برایشان رقم زد .


دلیل بعدی ، حس ناسیونالیستی شدید و اتکاء بیش از حد به شهر یا روستای خاص بود . برخی آنچنان به بزرگنمایی غیر واقعی و متوهم گونه از روستا یا شهر خود پرداختند که اگر کسی آنجا را ندیده بود گمان می کرد صحبت از یک مرکز استان در میان است ! نتیجه این اشتباه جبران ناپذیر را می توان در تعداد آرای زادگاه  کاندیدای محترم و اختلاف فاحش آن با مناطق دیگر شهرستان مشاهده کرد . عزیز من ، روستا یا شهر زادگاه شما تنها بخشی از حوزه انتخابیه بود ، نه تمام آن !


عامل کلیدی دیگر این بود که بنظر من عزیزان کاندیدا فرق بین سه کلمه (معروفیت) ، ( مقبولیت) و (محبوبیت) را نمیدانند ! با شناختی که من از این دوستان دارم ، تمامی آنها افرادی محترم بودند و مورد قبول جامعه، یعنی مقبولیت داشتند. تقریبا تمامی آنها هم کم و بیش معروف بودند و اسمشان بگوش مردم نا آشنا نبود. اما محبوبیت فرق دارد. فردی که از 4 سال قبل به اینطرف یکبار هم در شهرستان دیده نشده است انتظار دارد به یکباره محبوب مردم شود و رای هم بیاورد ! و اگر هم نیاورد دور و بریهای او دیگران را به خیانت ، کج فهمی و امثالهم ! متهم میکنند . خوب عزیز من . نمی شود !


اما مهمترین دلیل شکست تعدادی از عزیزان را عدم آشنایی با علم تبلیغات میدانم ! تبلیغات از نظر این عده یعنی بمباران ذهن مردم با عکس و پوستر و بنر و پلاکارد و فیلم  و اپلیکیشن و خاطره ! و استیکر و مراسم و سخنرانی و احیانا ناهار و شام و حضور در مراسم و پیامک انبوه و ......


تجربه نشان داده است که تنها تبلیغاتی که از طریق کثرت تکرار نتیجه می دهد ، تبلیغات تلویزیونی است ، بقیه انواع تبلیغات از یک جایی به بعد می شود سوهان روح و نتیجه برعکس میدهد. همان نتیجه ای که شما برخلاف رویاهایتان گرفتید و آن هم چیزی نبود جز شکست !


اما مسئله ای که شاید اصلا متوجهش هم نشدید دوستی های خاله خرسه بود ! منظور دوستان نادانی بودند که در ظاهر (و حتی در باطن) هواداریتان را کردند و زحمت هم کشیدند اما بیحاصل ! . در بسیاری از موارد عدم سواد تبلیغاتی آنها و عدم نظارت و کنترل و سازماندهی آنها توسط شما ، باعث همین شکستی شد که متحمل شدید.


دو روز قبل از انتخابات دوستی را ملاقات کردم که تا نیم ساعت پیش تصمیمش را برای رآی گرفته بود اما گفت که منصرف شده است . چرا؟ چون یک خودرو سمند که سر تا گلگیرش پر از عکس یکی از کاندیدا ها بوده  مقابل دادگستری جلوی ایشان ویراژ داده و با رانندگی دیوانه وارش موجب وحشت خانواده وی شده بود. به همین سادگی رای یک خانواده و شاید چندین خانواده از دست رفت ! شاید شما خبر نداشتید اما کارناوالی که روز چهارشنبه  ماشینهای هوادارانتان به راه انداختند و باعث مزاحمتهای بسیار برای کسبه و اهالی شبستر شدند با (محبوبیت قلبها) ی ! شما کاری کرد که آتش با نیستان می کند !


عکسهایی که روی در و دیوار و تیرهای چراغ برق و تابلوهای راهها چسباندند، مزاحمتهایی که میتینگ های شبانه شما برای مردم محله ایجاد کرد ، هزینه هایی که بی حساب و کتاب برای حک کردن اسمتان در ذهن مردم کردید نتیجه ای تلخ برایتان رقم زد که نه لیست به دادتان برسد ، نه عکسهایتان با فلانی و بهمانی ، نه حاج ، نه دکتر، نه سردار نه مهندس نه استاد و نه آتش گرفتن ماشین و نه آژیر آمبولانس و نه تهدید شهردار تبریز و نه سخرانیهای آتشین و نه تخریب رقبایتان !


نمیتوانید بگویید من خبر نداشتم ! اگر خبر داشتید و مانع نمی شدید ، همان بهتر که رای نیاوردید و اگر قدرت و درایت سازماندهی و مدیریت و کنترل چند نفر را نداشتید همان بهتر که دو دستی به میز فعلی بچسبید! و اما ..... بنظر من بیشترین ضربه را به شما ، همین کانالها و گروههای شبکه های اجتماعی رقم زدند که ظاهرا برای هواداری شما درست شده بود ...... باورتان نمی شود؟


این کانالها و گروههای تلگرامی محل تجمع افرادی شد که اسمشان هوادار شما بود ! انواع عکس ها و استیکر های شما در تعداد غیر قابل باور تکرار می شد. همه ی اعضا باید از شما تعریف میکردند و قربان صدقه تان میرفتند یا در فضائل بیشمارتان سخن می راندند یا حداقل خاطره ای از خوبیهای مخفی و ناگفته ی شما تعریف میکردند . من نتوانستم بفهمم کانالی که همه اش قرار است هوادار شما باشند اصولا چه نیازی به تشکیلش بود ؟ چه کمکی به شناخته شدن شما توسط افرادی بغیر از طرفدارانتان می کرد؟؟


در سه تا از این گروهها یک سوال مشخص را در مورد کاندیدای مورد نظر گروه بسیار محترمانه مطرح کردم. نتیجه یکسان بود . اولش چند تا فحش آب نکشیده ، بعد حذف سوال و بعد هم ریمو شدن خودم ! اینها بودند مبلغان شما که هر کس کوچکترین حرفی میزد که در بیان شان بی همتای شما نبود آماج ناسزا بر سرش باریدن میگرفت . لابد از این گروهها هم خبر نداشتید نه؟


طرفداران شما در این کانال از روز اول فقط در مورد نوع شیرینی پیروزی شما با هم اختلاف نظر داشتند و بقیه صحبتها فقط صحبت از محسنات پایان ناپذیر شما بود و کاری با  محبوبیتتان کرد که  مغولها با ایران نکرده بودند. عجیب این بود که بعد از اتمام انتخابات هم هواداران یکی از کاندیدا ها در گروهشان ، برای تصاحب کرسی مجلس ، التماس میکرد که اعضای گروه آیت الکرسی بخوانند . غافل از اینکه مردم آگاه برای کاندید مطلوب ایشان الرحمن هم خوانده بودند !


عجالتا برای شما آرزوی موفقیت و بابت شکستتان تسلیت عرض میکنم . خداحافظ تا چهار سال دیگر که فشار شوق خدمت دوباره چشم ما را به دیدار پوسترهایتان که به مدد فتوشاپ بسیار نورانی و مهربان شده بودند ، روشن کند !


اما سخنم با کاندیداهای پیروز (تا به الان) :


سرکار خانم آقا پور گرامی و آقای علیلوی عزیز : هر چه بوده این مردم نشان داده اند که به شما دو نفر بیشتر از بقیه اعتماد دارند . قدر این اعتماد را بدانید و آگاه باشید که گاه ضرر دوست نادان برایتان بیشتر از دشمنان داناست . تمام اعمال هواداران چه بخواهید و چه نخواهید ، چه مطلع باشید و چه نباشید به پای شما نوشته می شود. اگر دوست داشته باشید میتوانم نظرات شما را منعکس کنم اما بشرط ارتباط مستقیم با خودتان . نه منشی دفتر و مسئول ستاد و مسئول روابط عمومی.


خانم آقاپور. میدانم و میدانید که شانس شما برای انتخاب شدن بسیار بالاست . صداقتی که تا به الان داشته اید و پرهیز از خودبزرگ بینیتان ستودنی است . مهمترین دلیل اعتماد مردم به شما این است که خودتان هستید و بس . همین فرمان جلو بروید و من برایتان از صمیم قلب آرزوی موفقیت میکنم.


آقای علیلو ، شما را از دوران جوانی  بیاد دارم . قبلا هم گفته ام یکی از شیرین ترین لحظه های زندگی من دیدن شما روی دوش مردم بعد از آزادیتان از چنگال دشمن مقابل فرمانداری و دردناکترین خاطره ام شنیدن رنجنامه اسارت شما در آمفی تئاتر سپاه بود. برایتان احترام قائلم . مراقب کسانی که اسمشان هوادار شماست باشید که دارند بنایی را که سالهاست ساخته اید فرو می ریزند : چند ساعتی در گروه تلگرامی که به هواداری شما تشکیل شده بود عضو بودم و فقط مطالب چند دقیقه آن را در زیر میاورم . باشد که بخاطر پراندن یک مگس از چهره ی شما ، تخته سنگی را بر صورتتان فرود نیاورند .


من باب خیر خواهی چند مثال از حضور ده دقیقه ای در گروهی که منتسب به هواداری از شماست می آورم :

گفته ی این هوادار و مبلغ شما مورد تایید شماست ؟ آیا هدف اغوا کردن مردم است برای گرفتن رای ؟آیا قبول دارید که کار قانونگزاری مملکت با نگهداری کودک دو ساله متفاوت است و بر خلاف نظر کودکان شیر خوار که احتمالا حوزه ی کاری ایشون بوده ، عقل مردم فهیم وآگاه شبستر به چشمشون نیست و قدرت تفکر و تحلیل دارند؟ تازه ایشون طبق ادعای خودشون باسواده ! وای بحال بیسواد ها و کم سواد ها.....

آقای علیلو واقعا اینطوره ؟ شما راضی هستید که برای پیروز شدن در انتخابات از عقایدی که مردم با اونها شما رو شناختن چشم پوشی کنید ؟ آیا حرف این هوادارتان مورد تایید شماست ؟و تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل ........


و اینکه : یک نکته از این معنی ...... گفتیم و همین باشد


زیاده حاجت جسارت نیست .حمید راضی


نظرات  (۷)

جایی زندگی می کنم که فرسنگها با شهر شما فاصله دارد. افرادی را که نام بردید نمی شناسم . اما آنقدر ساده و بی ریا و روان نوشته اید که بارها مطلبتان را خواندم و هر باز حظ بیشتری بردم و بر خود فرض دانستم یک خسته نباشید و دست مریزاد بگویم .

خب از گروه و کانال حامیان خانم اقاپور ایرادی نتونستی بگیری دیگه که فقط هواداران علیلو رو کوبیدی چرا رودرواسی یه دفعه بنویس من حامی خانم هستم وسلام
پاسخ:
علیکم السلام
من که تصور نمیکنم حرفهای من مفهومش (کوبیدن) باشد - من فقط چند تا سوال عادی کرده ام . البته به حاشیه کشاندن مسئله بجای پاسخ سوال روشی بود که رئیس جمهور سابق برجای گذاشت و تا مدتی هم جواب می داد ولی الان دیگر نخ نما شده است و توصیه میکنم شما هم نسخه ی نرم افزار فکریتان را به روز بفرمائید

من لینک گروه خانم آقا پور را ندارم اما کانال ایشان را دیده ام و البته در کانال یک نفر می نویسد و بقیه میخوانند و مسلما بسیاری از افراد نمی توانند پاسخی برای سوالاتشان بگیرند

اما مسئله ی رودربایستی (همان رودرواسی شما) : بر خلاف شما که طرفداری کاندیدای دیگری بغیر از کاندید محبوب خود را گناهی نابخشودنی میدانید ، من چنین فکری نمی کنم - بنا بر این اگر طرفدار هر کاندیدی هم باشم برای گفتنش رودربایستی ندارم . همانطور که مشاهده کردید که حدود 88 درصد مردم بدون رودربایستی گفتند که طرفدار کس دیگری هستند. اما من فعلا طرفدار هیچ کدام نیستم و تصمیمی نگرفته ام. برای همان یک رای که دارم باید تحقیق کنم و سوالاتم را جواب بگیرم . توصیه میکنم شما هم چنین کنید...

ضمنا معمولا در آخر صحبتها باید خداحافظی کنید نه سلام ! شاید منظورتان همان (والسلام) بوده است. و این نکته را هم بدانید بد نیست : معمولا برای محاوره با کسی که ندیده ایم و نمیشناسیم و دشمن ما هم نیست افعال مفرد بکار برده نمی شود .

روز و روزگار بر شما خوش

سلام وقتی ادم لینک گروه طرف مقابل رو ندارد حرفهایی هم که از یه طرف به دست اورده منتشر نمیکند و این یعنی بی طرفی که شما ادعاش رو دارید و ما نیز تا امروز دیدیم زیر سوال می برد از گروه علیلو ایراد دیدی به خودشون اطلاع بده نه که جار بزنی یا اینکه گروه مقابل رو هم بررسی بکن و ایرادات مشابه رو پیدا کن و هر دو رو بذار که بی طرفیت باقی بمونه ، در مورد کانال بله تحت کنترله و کمتر اشتباهی توش رخ میده ولی در مورد گروه تقریبا بی در و پیکر و مورد انتقاد تمامی اهل فن می باشد 900 نفر عضو در یک گروه هست که یقینا نیز همگی واقعا طرفدار کاندیدای اون گروه نیستن و می توانند با ارسال یک پارازیت منجر به بدبینی به اون کاندیدای خاص شوند در مورد مثالهایی هم که زدی هوادار هست و کم سن و سال و بی تجربه و احساساتی و حالا از روی احساس میاد میگه مثلا باید تبلیغات رو افزایش بدیم تا مخاطب رو اغوا کنیم ایا باید علیلو یا حتی 4 تا مشاورش اینو تائید یا رد کنند ؟ یقینا هیچ کاندیدی بر 7-8-12 هزار رای خود کنترل نداشته و با تک تک افرادی که رای دادن در ارتباط نیست که بهشون بگه اینو بگید یا نگید و هر کی بگه همش تحت کنترله داره فریبکاری میکنه و عملا ممکن نیست علیلو 10 بار در مصاحبه ها گفته من دکتر نیستم ولی باز هوادار از روی علاقه گهگاه دکتر علیلو به کار میبره و این مورد انتقاد طرفهای مقابل هست و اعتقاد دارند علیلو باید تک تک افرادی رو که لفظ دکتر استفاده میکنند رو مورد توبیخ قرار بده ایا این به نظر شما معقول هست؟؟؟
پاسخ:
سلام
یکبار ایشون گفته اند دکتر نیستند و حالا هر کس بگوید دکتر دیگه مسئولیتی متوجه ایشون نیست . اما کانال یا گروه مدیر یا تشکیل دهنده داره که با کاندیدا در ارتباطه - وقتی کسی گروه یا کانالی تشکیل میده مسئولیت محتویاتش رو هم می پذیره - بطور مثال من الان نویسنده ی این وبلاگ هستم - مسئولیت تمام نوشته هاش رو هم می پذیرم و به هر انتقادی هم پاسخ میدم- نمیتونم بگم این مطلب رو فلان بازدید کننده ارسال کرده و مسئولیتی متوجه من نیست .
در ثانی باز هم به سوالات اصلی پاسخ نداده اید . گیرم که تمام انتقادات شما بدون کم و کاست هم وارد باشد. سوالات اصلی که مردم میخواهند از کسی که رای بدهند بپرسند را باید از کی بپرسند؟ کانال یا گروه ادعا میکنه که پاسخ تمام سوالات رو خودشون از شخص میپرسند و جواب میدهند. پس کو ؟
نوشته اید که آن شخص کم سن و سال بوده و از روی احساسات عمل کرده. اولا که ظاهر قضیه اینطور نیست و ایشون ادعا کرده که جزو باسواد های گروهه . دوما اگر ایشون ناسزایی هم نثار کسی بکنه باز هم همین حرف رو می زنید؟
در کل ضمن تشکر از دقت نظر شما باز هم سوالات اصلی پا برجاست . این کاری که شما میکنید (جانبداری مطلق) مطمئن باشید به سود کاندیدای محبوب شما نیست و با شناختی که دارم خود ایشون هم چنین اخلاقی ندارند. سوال اصلی من اینست (از خود ایشان نه شخص دیگر) : آیا مطالبی که عنوان شده ( و می شود) مورد تایید ایشان است یا خیر؟
خود شما هم گفتید گروه حامیان این گروهها صرفا از سوی حامیان ساخته شده و تعدادش هم خیلی زیاده شاید شما یکیشو دیدید ما حداقل تو ده تاش عضو هستیم و در همه سعی میکنیم اخلاقیات و مواردی که شما فرمودید رو لحاظ کنیم ولی خب شاید گروههایی باشد که حتی ما اطلاع نداریم و صرفا چند حامی تشکیل دادن و در نتیجه این گروهها تشکیل شده توسط خود علیلو یا ستادش نیست که مسئولیتش نیز با ایشان باشد (در مورد گروههای خانم اقاپور و سایر کاندیداهای محترم نیز چنین می باشد) و علیلو فقط یک کانال رسمی دارد که از اوایل تشکیل تلگرام و ایجاد کانالها تشکیل شده که به اعلام اخبار رسمی و اطلاعیه ها و مسائل مورد تائید ایشان می پردازد در مورد مطالبی هم که فرمودید درسته مخاطبتان اقای علیلو هست ولی بنده اگر جسارت به محضر ایشان و شما نباشه عرض میکنم که نخیر مطالب فوق و حتی برخی مطالب دیگر که گهگاه در گروهها صحبت میشه مورد تائید ایشان و نزدیکانشان نیست و تا جایی که ما کنترل و دسترسی داریم سعی در پالایش صحبتها و مطالب دوستان می نماییم ولی باز هم بر جو انتخابات و احساس هوادار و شوری که گهگاه غلبه میکند بر منطق تاکید کرده و معتقدیم هوادار گهگاه دست به کاری یا حرفی میزند که درست نیست و شاید این تقصیر علیلو یا اقاپور یا هیچکس دیگر نیست بلکه نیاز به فرهنگ سازی بسیار طولانی دارد برای مثال هیچ کاندیدی راضی به چسباندن پوستر بر روی رقیب یا پاره کردن پوستر رقیب و مسائل مشابه نیست و یقینا خود کاندیداها بارها در ستادها به این امور تاکید می کنند ولی در عمل شاید برخی هواداران از روی علاقه به کاندید خود یا تحت تاثیر شرایط و جو انتخابات دست به چنین اقداماتی می زنند که یقینا مورد مواخذه تمامی کاندیداها و افراد باتجربه در انتخابات هست ولی خب هر کسی بگوید چنین چیزی در ستادش نیست یا اطلاع ندارد یا از روی عمد دستور چنین کاری داده یقینا درست نیست
پاسخ:
احسنت
به این میگویند جواب منطقی
ممنون که وقت گذاشتید و به امید موفقیت برای تک تک عزیزان

سلام
ولله ما هم هنوز شک داریم آقای علیلو اصولگرا باشن
میدونین چرا ؟
چون جناب آقای علیلو در زمان انتخابات مجلس هشتم از سه کاندیدای اصولگرا
 ( مطهری -ملازاده - زنده دل ) که در بین کاندیداها بودن از هیچ کدوم حمایت نکردن چرا ما هم نمیدونیم
جالب اینجاست اون دوره ایشون رفتن از مرحوم دکتر لک حمایت کردند...
کاش کسی که اومدن  و با اسم خب ؟؟؟  کامنت گذاشتن به این سوال هم جواب  بدن....
خب ؟؟؟ مراسم سیاسی به حمایت اشخاص نیست و اینکه فردی از فرد دیگری حمایت بکنه یا نکنه نشان دهنده مطلق عقایدش نخواهد بود همانطور که شما فرمودید برای مثال ان دوره سه عزیز در کسوت اصولگرایی مطرح بودن خب اگر علیلو از یکی حمایت میکرد انوقت یعنی رد دو تای دیگر ؟؟؟ یا باید از هر سه حمایت میکرد که عملا ممکن نبود !!! ولی خب اقای علیلو همشهری و فامیل اقای لک بودن و ایشان رو در بین کاندیداهای موجود اصلح تر دونستن و با توجه به عملکرد چندین و چند ساله مرحوم لک در منطقه که کاملا مشخص بوده و اکثریت مردم به ان اذعان دارند از ایشان طرفداری کردن اما در مورد مسائل حزبی اقای علیلو بارها در بسیاری از سخنرانی ها و در پاسخ سوالات گفتن با وجود افکار اصولگرایانه که هیچوقت انکارش نمیکردن منافع مردم رو هیچوقت فدای سیاسی بازیها نکرده و نمیکنند و حتی اگر ببینند اصلاح طلبی واقعا برای مردم کار کرده و دل می سوزاند ازش حمایت می کنند البته این به معنی رد کاندیداهای اصولگرایی که فرمودید نیست چه بسا هر سه ان عزیزان محترم و کاملا مورد وثوق هستند ولی خب اینکه اقای علیلو از دکتر لکی که بیشتر میشناسند حمایت کنند و حتی بعد از نماینده شدن ایشان رو به عنوان مسئول دفتر تعین کردند جای تعجب نداره البته بنده هیچ نسبتی با اقای علیلو ندارم که از طرف ایشان پاسخ بدم و صرف یه طرفدار که در انتخابات نیز در برخی از سخنرانی های ایشان حاضر بودم و جواب اکثر سوالات مردم رو شنیدم این جواب رو به شما میدم و نمیگم حتما این حرفی که زدم جواب رسمی اقای علیلو است ولی چون شما فرمودید در تبلیغات دور دوم که باز هم اقای علیلو سخنرانی خواهد داشت و ایشان را از نزدیک خواهم دید سعی میکنم این سوال شمارو دقیق ازش بپرسم و اینجا نقل کنم حتی اگر زودتر از موعد قانونی تبلیغات نیز ایشان را دیدم و پرسیدم حتما جواب رو میذارم اینجا
بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
به ولله حرف زیاد دارم برا گفتن...

اما  فقط به این موضوع(کامنت بالایی) اشاره کردم

به یه موضوع هم اشاره میکنم که خیلی قابل تامل هست جناب آقای علیلو در زمان انتخابات شورای اسلامی شهر شبستر در سال 92 هم از بعضی اشخاص اعلام حمایت کرده بودن ( خانم *** *** و آقای ******* ) آیا این دو گزینه هم که آقای علیلو نسبت بهشون علاقه نشون داده بودن بازم به خاطر فامیل بودن بود یا نه یه چیزه دیگه......ما هم مغز خر نخوردیم قشنگ میدونیم جریان فکری (خانم *** *** و **** ******* ) چی هست..


در ضمن اینم بگم که یکی از آن سه شخصی که گفتم حضورا خدمت آقای علیلو رسیده بودن که از ایشون حمایت کنند اما   آقای علیلو اینو نپذیرفته بودن بعدشم این نکته هم هست که اگر آقای علیلو آن زمان از اون سه کاندیدای اصواگرا یکیشون رو انتخاب میکردن و ازشون حمایت میکردن اون دوتایی دیگه قطعا انصراف میدادن...(این حرفم با سند هست )

و من الله توفیق...
پاسخ:
اون عبارت صحیحش (چیز دیگه) هست نه (چیزه دیگه)

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">