شبستر از زاویه ای دیگر (SHABESTAR)

قبول مسئولیت نوشته ها کافی نیست. اهل قلم در قبال تمام چیزهایی که باید می نوشتند ، اما به هر دلیل ننوشته اند نیز مسئولند

شبستر از زاویه ای دیگر (SHABESTAR)

قبول مسئولیت نوشته ها کافی نیست. اهل قلم در قبال تمام چیزهایی که باید می نوشتند ، اما به هر دلیل ننوشته اند نیز مسئولند

شبستر از زاویه ای دیگر (SHABESTAR)

این وبلاگ کاملا شخصی بوده و وابستگی به هیچ حزب - گروه - ارگان - NGO - نهاد دولتی یا خصوصی و یا تشکلهای سیاسی و اجتماعی ندارد. وامدار هیچ جریان سیاسی و غیر سیاسی نبوده و مسئولیت مطالب نوشته شده را بعهده میگیرد . چنانچه فردی به عنوان یا محتوای مطلبی اعتراض داشته باشد ، نویسنده متعهد است اعتراض وی را (چنانچه خلاف ادب و عرف و هنجارهای جامعه نباشد) در ذیل همان مطلب درج نماید .

آخرین نظرات

سلام

حقیر بعد از ف ی ل ت ر شدن اکثر سایتهای جوک و سرگرمی ، معمولا به سایتهای ادارات منطقه مون سر میزنم و کلی از مشکلات روزانه رو فراموش و لبخندی ملیح ! بر گوشه لبان جاری می سازم. اما  مصداق بیت زیبای امیر خسرو دهلوی ، سایت شهرداری شبستر جهت انبساط خاطر رقیب ندارد و به این زودی ها هم نخواهد داشت !

آفاق را گردیده ام ، مهر بتان ورزیده ام .............. بسیار خوبان دیده ام ، اما تو چیز دیگری!

چند روز پیش که خسته از کار روزانه برای رفع کدورت خاطر همایونی داشتم سایت مذکور را با ولع می دیدم متوجه اتفاق جالبی شدم !

تشکیل هیئت تبریک گویان شهرداری شبستر !!

باور کنید جوک نیست ها ... انسان ناخود آگاه ذهنش میرود دنبال هیئت های عزاداری ! مثل هیئت شاه حسین گویان محله ی شتربان !

هیئت تبریک گویان شهرداری شبستر

هر چند که تبریک گفتن به معلمان ، فی نفسه امری بسیار ممدوح است اما حرف من اینست که :

آقای سرپرست موقت شهرداری شبستر ....آیا تبریک گفتن به معلمان آنهم با تشکیل هیات و گرفتن مینی بوس آنهم در روز شنبه و در ساعت اداری جزو وظایف شهرداری و سرپرست موقت آن است؟

آیا شورای شهر چنین تکلیفی را بر دوش سرپرست شهرداری و چنین هزینه ای را بر دوش مردم شبستر گذاشته است؟

آیا لحظه ای به این اندیشیده اید که در همان لحظه که شما در حال انجام مراسم خطیر "تبریک گویی" بودید چند نفر پشت در اتاق شما منتظر ماندند و برای شنیدن جواب "نه" که معمولا صادر می شود چند ساعت از وقت این مردم نجیب تلف شد؟

رئیس جمهور و رهبر یک کشور هم معمولا بصورت نمادین برای چنین مراسمی در یک مدرسه حضور پیدا میکنند . شما چه مقامی برای خود متصورید که بایستی به تک تک مدارس! مراجعه و تبریک میگفتید ؟

آیا فکر نکردید ساعتی را که معلمان و مدیران برای تشکر های زورکی از انجام مراسم تشکر شما صرف کردند باید صرف دانش آموزان می شده است ؟

هزینه این کار را چه کسی پرداخته ؟ آیا مردم بابت هزار و یک مسئله به شهرداری پول می دهند که شما مراسم تبریک گویی برگزار کنید ؟ شاید از دید شما این پولها که شهردار سابق با افتخار از آن به عنوان "افزایش درآمد شهرداری" یاد میکند مجوز خرج کردن در چنین مراسم پر طمطراق و بیفایده ای را داشته باشد ولی مردمی که حقوق شما و هزینه های شهرداری را (کاملا علی رغم میل باطنی) می پردازند انتظار دارند که شما برای مردم و در جهت وظایف محوله کارکنید و تبریک گویی به معلمان را به متولیان این امر واگذارید.

سرپرست شهرداری شبستر
چه شده است که آموزش و پرورش شهرستان که مرجع معلمان است چنین مراسمی نداشته ولی شهرداری که وظیفه اش انجام امور شهری در راستای وظائف تعیین شده است ، دایه ی مهربان تر از مادر شده و برای تبریک گفتن ، هیات راهی میکند؟

آیا نمی توانستید این کار را در روز تعطیل انجام دهید و با دعوت از معلمین به سالن آمفی تاتر شهرداری (که از آن فقط برای مراسم صبحانه خوری کارمندان استفاده می شود) از آنان تجلیل کنید ؟
آیا فکر نمی کنید که در سال فرهنگ ، باید از چنین اقدامات پوپولیستی و عوام فریبانه دست کشید و کمی هم برای این مردم که ولی نعمتان شما هستند کار کرد؟

آقای سرپرست موقت ...

مردم شبستر مردمی بسیار خوش استقبال و بد بدرقه هستند چون می فهمند . چون اگر اعتراضی نمی کنند از نفهمیشان نیست و از نجابتشان است و سعی کنید به این موضوع کمی عمیق تر فکر کنید . باور کنید ضرر نمی کنید

سکوتم را رضایت نیست .......... دلم اهل شکایت نیست
یا علی

نظرات  (۶)

بخدا من که راضی نیستم
من خودم معلمم و سه ماهه برای یک کار کوچیک میرم شهرداری و برمیگردم
تبریک لازم نداریم
انجام کارای ما از تبریک اولی تره
ممنونم . واقعا لذت بردم ولی  حمید آقا  به نظرم  متاسفانه کار  من  و شما آب  در  هاون کوبیدن شده .
دستتان درد نکند و خدا اجرتان دهد . 
پاسخ:
سلام
خوب خان چوبان عزیز باز هم فکر کنم از خیلی از مدیران و کارمندان که حتی آب هم در هاون کوبیدن از دستشان ساخته نیست یک قدم جلوتریم ....
بیشتر بما سربزنید که زود به زود دلتنگتان می شویم
حمید خان کم کار شدی فکر کنم کسب و کارت گرفته که کم میای اینجا
پاسخ:
سلام
کسب و کار که به لطف دولت کلید حسابی گرفته شکر خدا
چند روزی بخودم مرخصی داده بودم و انشاء الله با اضافه کاری جبران کم کاری وبلاگ انجام خواهد شد
یاشا بالام یاشا
پاسخ:
ساغول آتا
بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
آقا وقتی روابط عمومی ******* در حد دیپلم معمولی (لیسانس کشکی) هم سواد ندارد و ایضاً بقیه واحدهای مربوطه در ******* و ایضاً ایضاً ***** محترم ؛ چه انتظاری از جلسات هماهنگی دارید؟
چطور میتوانی اینقدر خوب بنویسی.تبریک میگم حمید خان
و اما بعد...
واقعا همچین کاری کردند؟ این دیگه آخر بی مسئولیته. یعنی جی این کارای احمقانه
پاسخ:
شمه ای از داستان عشق شور انگیز ماست ..... این حکایتها که از فرهاد و شیرین کرده اند

تازه کجاشو دیدی دوست عزیز؟

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">